Kuidas online kasiinoäri aitab kaasa keskkonnale

Kasiinod pole Eestis mitte midagi uut – need on eksisteerinud aastaid ja aastaid ning muutuvad järjest populaarsemateks. Viimase kümnendi jooksul on aga hoogustunud online kasiinode töö, pakkudes kõvasti konkurentsi füüsilistele kasiinodele. Peamine põhjus? Mugavus ja paindlikkus, mida ei suuda pakkuda ükski füüsiline mängukoht.

Kui aga mõelda keskkonnale ja online kasiinodele, ei tundu nagu nende kahe vahel oleks eriti suur seos. Tegelikult aga on online kasiinode populaarsus positiivne keskkonna jaoks.

Energiakulu on väiksem

Pole mingi saladus, et füüsilised kasiinod tarbivad väga palju elektrienergiat. Kujuta ette kõiki neid vilkuvaid tulukesi ja mänguautomaate, mis ühes füüsilises kasiinos on – energiakulu on meeletu, kuid on selge, et see energiakulu ei ole keskkonnale sugugi mitte positiivne.

Online kasiinode puhul ei ole seda küsimust, kuna mängimiseks on vaja üksnes internetiühendust ja nutiseadet või sülearvutit. Sülearvuti või nutitelefon ei tarbi aga isegi paari protsenti sellest energiast, mida tarbib üks kasiino.

Miks aga on väiksem energiakulu parem? Väga lihtne: see tähendab vähemat kasvuhoonegaaside hulka. Lisaks sellele, et kasiino ise tarbib vähem energiat, ei ole vaja külastajatel minna kasiinosse – see tähendab, et ei kasutata autot ega muud liiklusvahendit, vaid mängitakse soovitud mänge otse kodus.

Ka saaste on oluline küsimus, mille osas on online kasiinod tükk maad eespool füüsilistest mängukohtadest. Füüsilise kasiino puudumine tähendab, et keskkonda pole vaja saastada ehitusprotsessiga, mis muidu laastaks ümbritsevat keskkonda. Online kasiino on virtuaalne ja rahuldab sama mängurõõmu ilma ühegi saastava tagajärjeta keskkonnale.

Heategevus on oluline

Kui arvasid, et kasiinod on kõik ahned või isekad, siis eksid siinkohal, kuna on olemas ka mängukohti, kes annavad lahkelt ühiskonnale tagasi. Üks sellistest mängukohtadest on Soomest pärit Paf, kes on tuntud selle poolest, et annetab iga aasta kümneid miljoneid eurosid.

Kuna füüsilistel kasiinodel on nii palju kulusid – just nagu igal teisel füüsilisel asutusel – ei saa nad nii palju oma kasumist laiali jagada. Online kasiinol ei ole aga sugugi nii palju kulusid ning seega on ka võimalik lahkemalt jagada raha heategevuse nimel.

Miks on üldse tähtis mõelda sellele, kuidas online kasiinod aitavad keskkonnale kaasa? Asi on nimelt kasiinode maines. Enamus inimesi näevad kasiinosid halvas valguses või asutustena, mis ei aita kaasa ühiskonnale. Kui aga asutus nagu kasiino suudab aidata keskkonda, siis miks ei peaks seda suutma teha iga inimene? Kasiinod näitavad hästi, kuhu võib maailm liikuda – me kõik saame teha väikeseid muudatusi, mis aitavad kaasa ühiskonnale. Iga jala kõnnitud samm või välditud plastikpakend viib meid sammukese lähemale planeedi kaitsmisele.

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *